Hakkımızda

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz

ElitPet.Net sitemize Hoş Geldiniz.

Sitemiz, cins kedi, cins köpek, yavru kedi ve köpek ilanlarının yer aldığı, her kesin ilan verebileceği bir ilan-reklam platformudur.

Satılırken; hayvanların sağlıklarının iyi, barındırıldıkları yerin temiz ve sağlık şartlarına uygun olması zorunludur. ElitPet.Net kesinlikle hayvan satışı yapmamaktadır. Aracılık ve komisyonculuk yapmamaktadır. ElitPet.Net Uluslararası İnternet yayın kurallarına %100 uygun bir yayın politikası izlemektedir.

Sitede yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. 5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi ve köpek yavrusu satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatını resmi sayfasından görebilirsiniz.

Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz. Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle kedi ve köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek, satılık kedi ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezidir.

Sitemizde yasaklı ırkların satış ilanlarına izin vermiyoruz. Her bir ilan içeriğinin, görüş ve bilgilerinin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ElitPet.Net hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.