KöpekFrench Bulldog kategorisinde 5 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı CinsiyetiKimden Fiyat İlan Tarihi Adres

French Bulldog

French Bulldog evde beslemeye uygun oldukça komik ve arkadaş canlısı bir köpektir. İnsanlarla çok iyi anlaştıklarını söyleyebiliriz. Uzun yıllar çeşitli sentezler yapılarak bugünkü formuna kavuşabilmiştir. Evde beslemeye oldukça müsait etkili bir evcil hayvandır.

Son derece nazik bir köpek olması sebebiyle insanlarla çok iyi anlaştığını ifade edebiliriz. Ayrıca çok hareketli ve meraklıdır. Sabah egzersizlerine bayılır ve sonrasında uzun saatler uyur. Çalışan kişiler için en iyi yol sabah iyi bir egzersiz sonrasında akşama kadar uyumasını sağlamaktır. Böylece gün içinde çok rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Fransız bulldog cinsi köpeklerin bakımı, diğer birçok köpeğe oranla daha kolaydır. Tüyleri kısa olduğu için haftada bir kez taranması yeterlidir. Satın alacağınız uygun bir tarak yardımıyla rahatlıkla tüylerini tarayabilirsiniz.

French Bulldog özellikleri

French Bulldog özellikleri incelendiğinde evcil hayvan olma konusunda çok önemli ve başarılı özelliklere sahip olduklarını görebilirsiniz. Son derece sevgi dolu bir aile köpeğidir. Soğukkanlı oldukları için birçok ev ortamına uyum sağlayabilir. Yüksek oranda egzersiz ihtiyacı olduğunu söyleyemeyiz. Zaten bir süre egzersiz yaptıklarından sonra uzun süre dinlenirler.

French Bulldoglar küçük bir ırktır ancak yapıları oldukça sağlamdır. Yani kırılgan bir köpek değildir. Ortalama ömürleri 10-12 yıl arasında değişir. Komik ve eğlenceli bir karakterleri vardır. Köpeklerin yaşadığı ortamlar çok sıcak olmamalıdır. Bulundukları ortamlarda oda sıcaklığı ortalama 21 derece olmalıdır.

Yaşadıkları ortamlarını çok sahiplenirler ve özellikle sonradan gelen evcil hayvanlarla pek anlaşamazlar. Uzun süre yalnız bırakıldığında huzursuz ve kaygılı olabileceklerini söyleyebiliriz. Horlama ve hırıltı sesleri sıklıkla duyulur. Sözünüzü geçirmek istiyorsanız, yumuşak davranmamanız ve disiplinli olmanız gerekir.

French Bulldog fiyatı

French Bulldog fiyatı pandemi öncesinde ortalama 1.500- 4.000 TL arasında değişirken, günümüzde ortalama 3.000- 8.000 TL arasında değişmektedir.

French Bulldog sahibinden sistemi üzerinden kolaylıkla sahiplenilebilir. İlanları inceleyerek, kendiniz için en uygun canlıyı bulabilir ve sahiplenebilirsiniz. Kendi dostunuzun, ilanını da ekleyerek onun yeni bir yuva bulmasını sağlayabilirsiniz.