KöpekTerrier White kategorisinde 1 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı CinsiyetiKimden Fiyat İlan Tarihi Adres

Terrier White

Terrier White kendisine oldukça güvenen ve oldukça fırlama olan bir cinstir. Eğitime çok açık olması sayesinde en iyi şekilde eğitim alabilecek bir ırktır. Hem oyun oynamayı hem de çeşitli aktiviteleri çok sever. Özellikle açık alanlarda oyun oynamaktan fazlasıyla mutlu olur.

Westie olarak da anılan bu cins; oyun sever, gürültülü, bağımsız ve tetikte olan bir türdür. Ayrıca inatçı olduğunu söyleyebiliriz. Biraz da şımarık olması sebebiyle sizleri zorlayabilir. Ara sıra üzerinde otorite kurmanız ve onu eğitmeniz gerekir. Eğitimi sırasında kararlı ve tutarlı olunması gerekir.

İskoçya kökenli bir köpek ırkıdır ve hem şehirde hem de çiftlik tarzı evlerde yaşayabilen bir ırk olmaktadır.

Terrier White özellikleri

Terrier White özellikleri karakter olarak incelendiğinde neşeli, hareketli ve sevecen oldukları görülür. Ayrıca çok oyuncu bir ırk olduğunu da söyleyebiliriz. Çocuklarla çok iyi anlaşır ve aynı zamanda onların çok iyi bir oyun arkadaşı olur. Etrafında yer alan köpeklerin üzerinde baskı kurmaya çalışır.

Enerji düzeyleri düşüktür ve genel olarak egzersize ihtiyaç duymazlar. Egzersize ihtiyaç duymaz ancak oyun oynamayı çok severler. Kaçma eğilimi olduğu için korunaklı bir bahçede ya da apartman dairesinde beslenebilir. Kürk yapısı çift katmanlı, sert ve kaba yapıdadır. Rengi her zaman için beyazdır.

Kürkü serttir ve bu sertliğin korunması gerekir. Bu sertliğin korunması için sık sık yıkanmaması gerekir. Kirlendiğinde öncelikle tüylerinin kurutulması ve sonrasında da fırçalanması gerekir. Kürkünde yer alan ölü tüyler senede iki kez temizlenmelidir.

Terrier White fiyatı

Terrier White fiyatı incelendiğinde şecere durumlarına 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değiştiği görülür. Erişkin olduğu dönemlerdeki kilosuna ve boyutuna göre fiyat durumu değişmektedir.

Terrier White sahibinden bulabilir ve kolaylıkla sahiplenebilirsiniz. Sistemlerde yer alan ilanları inceleyerek sizler de istediğiniz köpeği bulabilirsiniz. Ayrıca kendi ilanınızı yükleyerek de aynı şekilde köpeğinizin yeni bir yuva bulmasını sağlayabilirsiniz.